iso9001tr
iso9001en

HAKKIMIZDA

2017 Yılında Gebze/Kocaeli ilçesinde kurulan firmamızın, Uzmanlık alanı vakum kalıpları, poliüretan kalıpları, döküm kalıpları ve alüminyum dökümdür. Müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda kontrol, kaynak ve montaj fikstürlerininde imalatını yapmaktayız. Sektörde 20 Yılı aşkın tecrübemiz ile tasarımdan imalata felsefesini benimsemiş, sürekli gelişim içerisinde, müşterilerimizin talep ve beklentilerine göre hizmet vermekteyiz. 2019 yılında kurduğumuz alüminyum dökümhanemizde  kendimize ait döküm kalıplarımızın imalatı ve müşterilerimize alüminyum yedek parça imalatı yapmaktayız. 1500m² kapalı alana sahip olan işletmemiz. Tasarım, talaşlı imalat, montaj, modelhane ve dökümhane olarak 4 kısımdan oluşmaktadır. 30 üzeri uzman ekibi ile yurtiçi ve yurtdışı hizmet vermektedir.

VİZYONUMUZ

   Değişen, gelişen ve yenilenen teknoloji şartlarında kaliteli ürünler üretmek, daha fazla isdihtam sağlamak çevre ve topluma karşı sorumluluk bilinciyle sektörde hızlı büyüyen ve uluslararası rekabette güçlü bir firma, teknoloji ve kalite açısından örnek ve tercih edilen bir kuruluş olarak sektörde yer almak.

MİSYONUMUZ

   Sürekli gelişimi prensip edinen personeliyle iyi bir çalışma ortamında yeteneklerin geliştirildiği, katılımın ve ekip çalışmasının özendirildiği, çalışanlarına değer veren, Müşterilerimiz ile kısa süreli değil güvene dayalı, kalıcı ve uzun süreli iş ilişkileri kurarak hizmet vermekteyiz.

Organizasyon Yapımız.

Hakan ARSLAN

Yönetim Kurulu Başkanı

İsmail AKMAN

Yönetim Kurulu Üyesi

Cem Zengin

Genel Müdür – Satınalma

Zeynep ARSLAN

Dış Ticaret Uzmanı

Bilal ÖZBEK

Talaşlı İmalat Müdürü

Hasan ÇELİKOĞLU

Üretim Müdürü

Salih YAVUZYILMAZ

Talaşlı İmalat Kalite Yönetimi

Hasan ERDOĞAN

Dökümhane Kalite Yönetimi

Ekrem ARSLAN
Tasarım Uzmanı

Hasan BADE

Metalurji Mühendisi