iso9001tr
iso9001en

HAKKIMIZDA

   2017 Yılında Kocaeli / Gebze ilçesinde kurulan firmamızın, Uzmanlık alanı Termoform kalıpları, poliüretan kalıpları, döküm kalıpları ve alüminyum dökümdür. Müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda kontrol, kaynak ve montaj fikstürlerininde imalatını yapmaktayız. Sektörde 20 Yılı aşkın tecrübemiz ile tasarımdan imalata felsefesini benimsemiş, sürekli gelişim içerisinde, müşterilerimizin talep ve beklentilerine göre hizmet vermekteyiz. 2019 yılında kurduğumuz alüminyum dökümhanemizde  kendimize ait döküm kalıplarımızın imalatı ve müşterilerimize alüminyum yedek parça imalatı yapmaktayız. 800m² kapalı alana sahip olan işletmemiz. Tasarım, talaşlı imalat, montaj/tesviye ve dökümhane olarak dört kısımdan oluşmaktadır. İşletmemiz 18 kişilik uzman ekibi ile Ülke çapında hizmet vermektedir.

VİZYONUMUZ

   Değişen, gelişen ve yenilenen teknoloji şartlarında kaliteli ürünler üretmek, daha fazla isdihtam sağlamak çevre ve topluma karşı sorumluluk bilinciyle sektörde hızlı büyüyen ve uluslararası rekabette güçlü bir firma, teknoloji ve kalite açısından örnek ve tercih edilen bir kuruluş olarak sektörde yer almak.

MİSYONUMUZ

   Sürekli gelişimi prensip edinen personeliyle iyi bir çalışma ortamında yeteneklerin geliştirildiği, katılımın ve ekip çalışmasının özendirildiği, çalışanlarına değer veren, Müşterilerimiz ile kısa süreli değil güvene dayalı, kalıcı ve uzun süreli iş ilişkileri kurarak hizmet vermekteyiz.

Makina Parkımız